Zimowe obniżki: -10% ekstra na już przecenione produkty* Wpisz kod rabatowy STYCZEN10

Pierścionek zaręczynowy z żółtego złota z brylantami i szafirem 0.30 ct

  • F037-585-S0.90/0.30
  • Dodaj recenzję:
Zamów bezpłatną miarkę
  • 4 900,00 zł 3 940,00 zł
  • -10% EKSTRA RABATU. SKORZYSTAJ Z KODU STYCZEN10

Dlaczego warto kupić na FUGART.PL

WŁAŚCIWOŚCI

Kruszec: Złoto żółte
Próba: 585
Kamień: Brylant, Szafir
Masa: ~2,70g
Masa kamienia: 0,30ct
Czystość: SI
Barwa: H
Kamienie kolorowe: Szafir 0,90ct

Luksusowy pierścionek - idealny na każdą ważną dla Naszego serca okazję!

Przeuroczy pierścionek wykonany z najwyższej jakości kruszca - żółtego złota próby 585, uwieńczony zjawiskowym szafirem o masie 0,90 ct!

Głębia blasku szafiru została podkreślona kamieniami szklachetnymi w szlifie brylantowym o łącznej masie 0,30 ct, które w subtelny sposób go otaczają.

Brylanty o bardzo dobrej czystości i bieli Si2/H tworzą harmonijne połączenie z polerowanym złotem oraz podkreślają niezwykły blask i wielkość szafiru, nadając kobiecej dłoni strojnego, dynastycznego wyglądu!

Dodatkowym atutem pierścionka jest nieprzeciętna konstrukcja szyny, która w wysublimowany sposób podkreśla harmonijny design pierścionka - nadając mu romantycznego, a zarazem unikalnego wyglądu.

Pierścionek dzięki wielkości kamienia z pewnością nie zostanie niezauważony, a podarowany Ukochanej Naszemu sercu osobie – rozświetli iskrzące uczucie.

Pierścionek wykonywany jest na zamówienie klienta i objęty jest okresem 2-letniej gwarancji, zaś autentyczność kamieni zostaje potwierdzona Certyfikatem Autentyczności. Ponadto do zamówienia dołączone jest bezpłatnie pudełko.