CELEBRUJ DZIEŃ KOBIET -20% EXTRA Z KODEM: MARZEC

Bransoletki Swarovski na wiosnę 2017

14-02-2017

Uwielbiamy wiosnę – za cieplejsze dni, za słońce, za kwitnące drzewa, za nadzieję, którą niesie oraz za nowe kolekcje w sklepach. Co przygotowali dla nas twórcy bransoletek Swarovski na wiosnę 2017?

,,Urban romance” – kolekcja Swarovskiego na wiosnę 2017

,,Urban romance” – pod tą tajemniczą nazwą kryje się sekret wyjątkowych bransoletek Swarovski przygotowanych na wiosnę tego roku. Inspiracją do ich powstania był fakt, iż połowa światowej populacji mieszka, pracuje i rozwija się w miastach, które stwarzają okazję do wspólnych spotkań z innymi ludźmi oraz do rozwoju swoich zainteresowań. ,,Miejski romans” powstał w oparci o Los Angeles i Paryż. Romantyczne oblicze stolicy Francji znalazło odzwierciedlenie w iście kobiecym wzornictwie oraz świeżej, kwiatowej kolorystyce. Z kolei nowoczesne architektoniczne inspiracje odnajdziemy w geometrycznych wzorach biżuterii. Duch bohemy z Los Angeles widoczny jest zwłaszcza w miękkich liniach ozdób oraz w palmach, które tym sezonie będą niezwykle modne.

Bransoletki Swarovski na wiosnę 2017 – co je wyróżnia?

Jak twierdzi dyrektor kreatywna marki Swarovksi – Natalie Colin – linia na wiosnę 2017 oparta jest na nowoczesnych miejskich przestrzeniach, w których kobieta ma szansę wyrazić swój styl i osobowość. Teraz swój (często zmienny) nastrój będzie mogła pokazać dzięki wiosennej kolekcji biżuterii Swarovski. Stanie się tak za sprawą kumulacji ozdób oraz warstwowych stylizacji. Modne będą kompozycje złożone z różnych rodzajów biżuterii, które wzbogacą codzienny wizerunek oraz zindywidualizują naszą osobę.

Swarovski na wiosnę 2017 – co będzie modne?

W tym sezonie modny będzie klimat romantyczny, a w nim kwiaty. Motyw florystyczny znajdziemy w niebanalnych połączeniach, np. stylu graficznego z organicznym. Tradycyjne znane nam kwiaty, np. róże zainspirują nas na nowo dzięki zestawieniu ich w nieznanych nam dotychczas barwach – różu, fioletu czy szmaragdu. Miejska zabudowa stała się pretekstem do powstania geometrycznych wzorów w biżuterii Swarovski. Nie zabraknie więc metalicznych bransoletek o lekkiej kanciastej strukturze, które przypomną nam znane (a być może również przez nas odwiedzone miejsca) miejsca, jak Wieża Eiffla, Luwr czy Centrum Pompidou. Co więcej – modna ostatnio uniwersalność wpłynęła na stworzenie nowej linii – Crystaldust Swarovski – której elementy w zależności od okazji – możemy nosić zarówno jako bransoletki, jak i opaski do włosów czy naszyjniki.

Wyjątkowa biżuteria Swarovski na 2017 rok – dla kogo?

Tegoroczna wiosenna kolekcja szczególnie trafi w gusta kobiet odważnych, energicznych, które lubią czerpać z życia jak najwięcej. Doskonale odnajdą się w niej kobiety o wielu obliczach. Biżuteria Swarovskiego ma bowiem podkreślać śmiałe, niebanalne wiosenno-letnie stylizacje, dodawać wigoru, lekkości i młodzieńczości. Twórcy bransoletek Swarovski stworzyli je z myślą o współczesnych kobietach, które każdego dnia muszą sprostać licznym obowiązkom, a jednocześnie znaleźć czas na rozwijanie swoich pasji.

Biżuteria Swarovski na prezent 2017

Dzięki uniwersalnym modelom linii Crystaldust, jak i motywom nawiązującym do romantyczności i nowoczesności, biżuteria Swarovski może być znakomitym i trafnym prezentem. Spodoba się szczególnie kobietom lubiącym eksperymentować ze swoim wyglądem i stylizacjami. Na pewno dopasujemy również coś dla osób, które nie lubią się wyróżniać. Nawet jeśli nie mają w zwyczaju nosić na co dzień bransoletek, to z pewnością przydadzą się im na szczególne okazje.

Bransoletki Swarovski na wiosnę 2017 to wyjątkowa propozycja dla kobiet obok której nie możemy przejść obojętnie.