Nasz sklep działa bez zmian. Zamówienia realizowane są zgodnie z informacją przy produkcie.
INFOLINIA | MASZ PYTANIE NAPISZ
+48 512 618 571 +48 17 853 37 10 (od 10.00 do 19.00)

Co można wygrawerować na długopisie Swarovski?

02-11-2020

W roku 1892 Daniel Swarovski (założyciel marki Swarovski) opatentował innowacyjną jak na tamte czasy maszynę elektryczną do szlifowania kryształu. Ten rewolucyjny wynalazek stał się solidnym fundamentem pod rozwój jednej z najbardziej dziś rozpoznawalnych na całym świecie firm zajmujących się produkcją wyrobów ze szkła ołowiowego nazywanego potocznie szkłem kryształowym albo po prostu kryształem. Przedsiębiorstwo Swarovskiego zajmuje się produkcją biżuterii, optyki myśliwskiej, akcesoriów dekoracyjnych, figurek kryształowych oraz małych dżetów, które mogą być nanoszone na paznokcie, telefony komórkowe czy inne przedmioty, aby nadać im niepowtarzalnego wyglądu. Wytwarzane przez firmę kryształki pełnią także rolę odblaskową, są montowane między innymi wewnątrz wszystkich stosowanych na polskich drogach odblasków.

Wielką popularnością cieszą się długopisy Swarovskiego, które urzekają swoim niecodziennym i niezwykle oryginalnym wzornictwem. Ich powierzchnia mieni się od tysięcy malutkich kryształków! Pisanie takim cudem to czysta przyjemność.

Dlaczego warto kupić długopis Swarovskiego?

Długopisy produkowane przez firmę Swarovski to niezwykły przybór do pisania. Od zwykłych długopisów odróżnia go przede wszystkim niesamowity wygląd, można się w nich zakochać już od pierwszego wejrzenia! Są wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu wyróżniają się na tle konkurencji. Wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów według wysmakowanych projektów sprawdzą się w roli gadżetu piśmienniczego nawet dla najbardziej wymagających osób. Ich oryginalny design sprawia, że są prawdziwą ozdobą i biżuteryjnym dodatkiem podkreślającym prestiż właściciela. Pisanie długopisami firmy Swarovski to prawdziwe doznanie estetyczne. Są to kulkowe długopisy najwyższej jakości umożliwiające płynne i sprawne pisanie osobom prawo i leworęcznym. Jeżeli cenisz sobie elegancję i komfort pisania, a ponadto lubisz otaczać się wyrafinowanymi przedmiotami, te długopisy są stworzone dla Ciebie!

Jak można spersonalizować długopis Swarovskiego?

Dostępne w naszym sklepie internetowym długopisy Swarovskiego można spersonalizować przez grawerunek umieszczany na ich obudowach. To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub współpracownika. Grawer jest trwały i nie zaciera się wraz z upływem czasu. Umieszczona na długopisie sentencja sprawi, że stanie się on jedyny w swoim rodzaju. Doskonałym pomysłem na grawer może być krótki cytat sławnej osoby, osobiste życzenia, miłosne wyznanie lub symboliczna dla danej osoby data (np. urodzin dziecka, pierwszego spotkania z partnerem, ślubu itp.). Jeżeli osoba, której chcemy podarować taki wyjątkowy długopis, ma swoje własne niepowtarzalne powiedzonka, można pokusić się o umieszczenie na nim jednego z nich. Cokolwiek zostanie wygrawerowane na długopisie Swarovskiego będzie na nim uwiecznione na zawsze, dlatego warto postarać się, aby ta treść miała wyjątkowe znaczenie. Długopis z grawerem to cudowny prezent, który będzie sprawiał radość każdego dnia!