BLACK WEEKS -15% EKSTRA RABATU. SKORZYSTAJ Z KODU black15

Jak dobrać naszyjnik do dekoltu V?

06-10-2021

Aby stylizacja świetnie się prezentowała, nie wystarczy wybrać tylko odpowiednie ubrania. W przypadku kobiet konieczne okazuje się także dobranie właściwego naszyjnika. Nie zawsze jest to jednak proste – do każdego dekoltu bowiem pasuje inny rodzaj biżuterii. Jeśli najczęściej nosisz bluzki, sukienki czy swetry z dekoltem w kształcie litery V, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami. Podpowiadamy, jaki naszyjnik będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nawet jeśli starannie skompletujesz ubrania i dobierzesz do nich dodatki, ale zapomnisz o biżuterii, to stylizacja nie będzie prezentowała się tak świetnie. Wyroby jubilerskie mają bowiem bardzo duże znaczenie. Mogą sprawić, że wygląd danej osoby całkowicie się odmieni, oczywiście na lepsze. W tym celu konieczne okazuje się jednak właściwe dopasowanie biżuterii do noszonych ubrań. Odpowiednio dobrany wyrób dopełni stylizację i podkreśli atuty kobiety. Do każdego kroju warto wybrać inny rodzaj biżuterii.

Kształt i długość naszyjnika do dekoltu w kształcie litery V

Dopasowanie naszyjnika do ubrań z dekoltem w kształcie litery V nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać. Do takich strojów pasuje bowiem wiele modeli biżuterii, dlatego możesz je dopasować również do własnych upodobań. Możliwe jest także zakładanie innej biżuterii każdego dnia, dzięki czemu zawsze będziesz wyglądała oryginalnie. Oczywiście należy pamiętać o kilku zasadach – naszyjnik nie może być zbyt długi, aby nie wpadał w piersi, ale nie powinien być także za krótki, ponieważ wtedy pozostanie odsłonięty dekolt, co również nie będzie się dobrze prezentowało. Najlepiej wybrać średnią długość biżuterii, aby sięgała idealnie do początku ubrania. Dobrym wyborem w takiej sytuacji jest naszyjnik Swarovski zwężający się ku dołowi.

Jeśli chodzi o kształt, masz pełną dowolność. Możesz wybrać zarówno subtelny, pojedynczy wisiorek, jak i bogato zdobiony naszyjnik. Zwróć uwagę na stylizację, do której chcesz dopasować biżuterię. Jeśli jest ona delikatna, możesz zaszaleć z dodatkami, natomiast jeśli ubrania są zdobione, warto wybrać delikatny naszyjnik, który tylko dopełni strój. Do dekoltu w kształcie litery V świetnie pasują naszyjniki w takim samym kształcie.