Ostatnia szansa -15% esktra RABATU KOD: LAST

Jak sprawić by etui na telefon było elementem biżuterii?

30-03-2022

Aktualnie telefon stanowi codzienne wyposażenie większości osób. Wiele z nas nie wyobraża sobie życia bez komórki przy sobie. Za jej pomocą kontaktujemy się z innymi ludźmi, przeglądamy najnowsze wiadomości, a niekiedy nawet szukamy rozrywki w postaci gier. Aby chronić telefon przed zniszczeniem, warto kupić na niego etui. Może być ono nie tylko zabezpieczeniem, ale również elementem biżuterii. Sprawdź, jaki pokrowiec wybrać, by ładnie wyglądał.

Codzienne noszenie przy sobie telefonu sprawia, że jest on ciągle narażony na różne zniszczenia. Przez przypadek może wypaść z ręki lub kieszeni i się uszkodzić. Jego naprawa zazwyczaj jest droga, dlatego warto go odpowiednio zabezpieczyć. Założenie na niego ochronnego etui sprawi, że nawet podczas upadku, komórka może się nie uszkodzić. Zapewnienie jej wysokiej ochrony umożliwia cieszenie się ładnym wyglądem i dobrym stanem telefonu przez długi czas.

Sporo osób decyduje się na etui w stonowanych odcieniach, aby było jak najmniej widoczne. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele czarne, białe lub szare. Najczęściej są dopasowywane do koloru komórki. Niektórym jednak zależy na tym, aby pokrowiec stanowił nie tylko ochronę telefonu, ale również element biżuterii. Jak najbardziej jest to możliwe, ponieważ etui są dostępne w różnych kolorach oraz wzorach. Umożliwia to ich wybranie zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

Eleganckie etui jako część biżuterii

Aby etui na telefon ładnie się prezentowało, wystarczy wybrać jego odpowiedni kolor. Najważniejsze, by dopasować go do własnych upodobań. Pamiętaj, że to Tobie ma się podobać, dlatego wybierz odcień, który lubisz. Wśród stonowanych barw znajdują się m.in. pokrowce czarne, szare, granatowe czy kremowe. Dostępne są jednak również nieco bardziej rzucające się w oczy etui. Ich oryginalny wygląd sprawia, że wyróżniają się spośród innych. Należą do nich m.in. pokrowce różowe, czerwone, żółte czy zielone. Jednobarwne etui cieszą się dużym zainteresowaniem, ale klienci doceniają również pokrowce w różne wzory czy grafiki.

Prawdziwym fanom błyskotek polecamy etui Swarovski, te modele wyróżniają się niezwykłą elegancją. Wyglądają jak biżuteria, ponieważ niektóre z nich są nawet zdobione kryształami. Dzięki temu pięknie się prezentują i są widoczne już z daleka. Obok takich pokrowców na pewno nikt nie przejdzie obojętnie. Ich podstawową funkcją jest oczywiście ochrona telefonu przed zniszczeniem, ale ponadto stanowią ciekawy element biżuterii.