BLACK WEEKS -15% EKSTRA RABATU. SKORZYSTAJ Z KODU black15

Jaką biżuterię dobrać do kremowej sukni ślubnej?

05-10-2021

Każda panna młoda marzy, aby w dniu swojego ślubu wyglądać pięknie. Duże znaczenie odgrywa oczywiście sukienka, ale dopełniać powinny ją odpowiednio dobrane dodatki. Biżuteria przyciąga spojrzenie i podkreśla urodę kobiety, dlatego tak ważne jest jej właściwe dopasowanie. Podczas jej wyboru kieruj się nie tylko kolorem włosów czy cery, ale również barwą sukienki. Poniżej podpowiadamy, jaką biżuterię dopasować do kremowej sukni ślubnej.

Najważniejsze dla przyszłej panny młodej jest oczywiście wybranie odpowiedniej sukienki. Dopiero po jej zakupie można kompletować dodatki, dopasowując je zarówno do modelu, jak i koloru ubrania. Dzięki temu cała stylizacja będzie się świetnie prezentowała i z pewnością zwróci na siebie uwagę niejednego gościa. Jeszcze kilka lat temu najmodniejsze były białe suknie ślubne, do których panny młode dobierały srebrną biżuterię. Podkreślała ona czystą biel stroju i pięknie się mieniła. Obecnie coraz więcej kobiet decyduje się na kolorowe suknie, dużą popularnością cieszą się m.in. modele kremowe.

Złote czy srebrne wyroby jubilerskie?

W przeciwieństwie do białych sukni ślubnych, do kremowych modeli nie pasują srebrne dodatki. Mogą one bowiem sprawić, że ubranie będzie wyglądało na stare czy zżółknięte. Błysk wyrobów jubilerskich nie wpłynie korzystnie na wygląd stroju, dlatego lepiej zrezygnować ze świecącej, srebrnej biżuterii. Zdecydowanie lepiej sprawdzą się złote łańcuszki, kolczyki czy pierścionki. Pięknie będą się prezentowały w połączeniu z suknią ślubną w kolorze kremowym. Dobrym pomysłem jest zabranie kawałka materiału spójnego z materiałem, z jakiego została wykonana suknia do sklepu, gdzie planujesz kupić biżuterię. Dzięki temu będziesz mogła dokładnie sprawdzić, czy dane wyroby pasują do koloru ubrania.

Nie bój się jednak złotej biżuterii na własny ślub – prezentuje się ona bardzo elegancko i podkreśla atuty urody każdej kobiety. Pasuje bowiem zarówno do brunetek, szatynek, jak i blondynek. Ciekawą propozycję mogą stanowić również pozłacane wyroby. Przed ich zakupem upewnij się jednak, czy pasują do koloru Twojej sukni ślubnej. Najważniejsze, abyś w danym zestawieniu czuła się dobrze i pewnie.