CELEBRUJ DZIEŃ KOBIET -20% EXTRA Z KODEM: MARZEC

JAKĄ BIŻUTERIĘ WYBRAĆ NA ŚLUB?

27-08-2015

Z całą pewnością można powiedzieć, że ślub jest jednym z najważniejszych dni w życiu panny młodej. Aby na długo pozostał w naszej pamięci, warto odpowiednio się do niego przygotować, kompletując biżuterię, będącą wspaniałym dopełnieniem sukni ślubnej. Odpowiednia biżuteria pozwoli podkreślić piękno panny młodej, jej subtelny i naturalny wygląd. Wybór dostępnej na rynku biżuterii jest bardzo szeroki, dlatego warto poznać zasady, którymi powinniśmy kierować się podczas jej wyboru.

Wybrana przez nas biżuteria powinna przede wszystkim pasować do ślubnej kreacji i podkreślać nasz styl. W końcu chodzi o to, abyśmy w tym wyjątkowym dniu czuły się wspaniale. Odpadają więc wszystkie, choćby najpiękniejsze elementy biżuterii, które sprawią, że poczujemy się kimś, kim nie jesteśmy. Biżuteria ślubna ma być także wygodna, nie może być zbyt ciężka i krępować ruchów. W końcu musi pomyślnie przetrwać całą ceremonię ślubną i wesele.

Jeśli drzemie w Tobie romantyczna dusza, postaraj się znaleźć biżuterię, która będzie podkreślała tę cechę. Delikatne, subtelne motywy sprawdzą się tutaj doskonale. Doskonałym pomysłem będą tutaj kolczyki z koronkową strukturą, nieco rustykalne.

large_290563CZ

Pamiętaj także, że w modzie ślubnej zazwyczaj mniej, znaczy więcej. Twoja uroda ma być podkreślona w delikatny sposób, nie chodzi przecież o to, aby zapewnić gościom noworoczny spektakl, z choinką w roli głównej.

Ważne jest także to, aby dopasować biżuterię do fryzury i nakrycia głowy. Jeśli mamy strojny, bogato zdobiony welon, zrezygnujmy z kolczyków. Jeśli mamy gładką fryzurę, które odkrywa uszy, warto wybrać delikatne, kolczyki, które podkreślą piękno i naturalność panny młodej. Świetnym pomysłem mogą być tutaj kolczyki z perłami.

large_2180Biżuteria z dodatkiem pereł jest ponadczasowa i z pewnością zachwyci wszystkie panie, które cenią sobie klasykę.

Dla kobiet, które mają okrągła czy kwadratową twarz, najlepsze będą wiszące, dłuższe kolczyki, np. takie:

large_zlote-kolczyki-zw-z-z08-d00-zga6417

Jeśli twoja twarz jest pociągła i owalna, wybieraj okrągłe, przylegające do twarzy wzory. Taki będzie doskonały:

big_f-yes-zlote-kolczyki-xha2088

Nawet jeśli na co dzień nosisz wiele pierścionków, podczas tego wyjątkowego dnia warto zrezygnować z ich nadmiaru. W końcu dłoń ma stanowić doskonałe tło dla symbolu wstąpienia w związek małżeński, czyli ślubnej obrączki. Jeśli zależy Ci na tym, aby oprócz obrączki na Twoim palcu znalazła się także inne ozdoba, wybierz delikatny pierścionek z ozdobnym kamieniem, który będzie spójny ze stylem obrączki. Ciekawą propozycją będzie na przykładgustowny, bardzo klasyczny z zawsze modnym brylantem.

large_Pier_cionek_z_brylantem_FA-10

Pamiętajmy, aby wybrany przez Ciebie pierścionek był w tym samym kolorze co obrączka (jako, że łączenie złota ze srebrem nie jest w dobrym tonie). Doskonale sprawdzi się tutaj także pierścionek zaręczynowy.