CELEBRUJ DZIEŃ KOBIET -20% EXTRA Z KODEM: MARZEC

Kobiety, które kochają brylanty

03-01-2018

Najlepszym sposobem na podkreślenie kobiecej urody, stylu i klasy jest oczywiście biżuteria. Pojawia się jednak pytanie jaka sprawdzi się w tej roli najlepiej. Podążając śladem słynnej Marylin Monroe, uznamy, że brylanty. Wszak już ona powiedziała, że to właśnie ten kamień jest najlepszym przyjacielem kobiety.

Czym jest brylant?

Diament to twardy minerał. Kiedy poddamy go odpowiedniemu szlifowaniu, wtedy uzyskujemy tak ceniony przez przedstawicielki płci pięknej brylant. Zabieg ten sprawia, że minerał jest czysty, ma idealną barwę i fantastycznie odbija światło, co jest uznawane jest jego najbardziej charakterystyczną cechę.

Paris Hilton – słynna dziedziczka miłośniczką najbardziej pożądanych kamieni

Jakiś czas temu Paris Hilton zjawiła się w Łodzi. Miała wówczas wziąć udział w tygodniu mody. W drodze na lotnisko zgubiła jednak pierścionek, który rozpalił wyobraźnię nie jednej kobiety. Był to bowiem pierścionek z brylantem. Zachwycał nie tylko wielkością (jest naprawdę ogromny!), ale również ilością kamieni. Mnóstwo drobniutkich brylantów niesamowicie odbijało światło, a sam pierścionek został wyceniony na blisko sto tysięcy dolarów. Gwiazda miała szczęście – cenny skarb udało się odnaleźć i ponownie trafił on w jej ręce.

Uważa ona, że diamenty to wybór nie tylko na wieczór. Podkreśla, że nie warto się ograniczać i po te bajeczne kamienie można sięgać także w ciągu dnia. Czy ma rację? Z pewnością! Trzeba tylko odpowiednio je dobrać.

Nicole Kidman – gwiazda, którą trudno przebić

2008 rok to oscarowa gala, którą zawładnęła słynna Nicole Kidman. Miała ona na sobie nieziemski naszyjnik, który składał się właśnie z brylantów. Wprawdzie nie była nawet nominowana do tej prestiżowej nagrody, ale tego dnia nikt nie prezentował się lepiej od niej. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie – Nicole aż promienie, a naszyjnik zapiera dech w piersiach!

Naomi Campbell – diamenty mogą również przynieść kłopoty

Chyba większość z nas słyszała o kłopotach, w które wpędziła się słynna modela Naomi Campbell. Od prezydenta Liberii otrzymała w podarunku nieziemskie diamenty. Rzecz w tym, że pan prezydent oskarżony był o handel nie tylko bronią, ale diamentami również. Jak widać, takie błyskotki mogą uzależniać tak bardzo, że nie trudno o kłopoty. Jak tłumaczyła wówczas sama modelka: “Tak, kocham diamenty i nie będę udawała, że jest inaczej”

Taylor Swift – diamenty w roli amuletu

Ta słynna gwiazda muzyki country uważa, że diamenty zapewniają jej szczęście i powodzenie. Otwarcie przyznaje, że diamentowe kolczyki wkłada na każdą galę i nie wyobraża sobie, aby miała wystąpić bez nich. Czy przynoszą szczęście? Trudno powiedzieć. Na pewno sprawiają, że gwiazda prezentuje się niesamowicie i błyszczy magicznie w świetle reflektorów.

Świetny wybór dla eleganckich kobiet

Brylanty to coś, o czym marzy każda kobieta. Nosząca je pani może czuć się wyjątkowa. Podkreślają one nie tylko urodę, ale dużo mówią także o guście. Te kamienie zarezerwowane są jedynie dla wyjątkowych kobiet, które świadome są swojej wartości i nie wstydzą się tego pokazywać.