CELEBRUJ DZIEŃ KOBIET -20% EXTRA Z KODEM: MARZEC

Wyjątkowa kolekcja charmsów

12-04-2018

Jaką biżuterię nosić wiosną?

Każda pora roku sprzyja noszeniu biżuterii. Warto dopasować ją jednak do danego okresu w roku i charakterystycznych dla niego zjawisk. Wiosną warto postawić na biżuterię w żywych kolorach. Jej modele zależą od naszych upodobań oraz aktualnej mody.

https://www.fugart.pl/charms-fug0160.html

Charms Fioletowe serce FUG0160

https://www.fugart.pl/charms-fug0158.html Charms FUG0158

https://www.fugart.pl/charms-granatowe-serce-fug0294.html

Charms GRANATOWE SERCE ❤ FUG0294

 

Kolekcja Charmsów na wiosnę – co ją wyróżnia?

Kolekcja zachwyca swoją oryginalnością i niebanalnym wzornictwem. Tej wiosny przygotowano specjalną kolekcję inspirowaną tematyką przyjaźni, trwałych więzi oraz miłości – te z pewnością przypadną do gustu młodym ludziom, dla których realizowanie pasji z bliskimi znajomymi jest jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie czasu wolnego.

https://www.fugart.pl/charms-milosc-na-zawsze-fug0288.html 

Charms MIŁOŚĆ NA ZAWSZE ❤ FUG0288

https://www.fugart.pl/charms-fug0092.html

Charms Serce miłości FUG0092

Charmsy cieszące się niesłabnącym powodzeniem

Charmsy można zaliczyć do kultowych i cieszących się niesłabnących powodzeniem elementów biżuterii. W kolekcji znajdziemy motywy przede wszystkim pięknych serc jak i cudownych zwierząt. Poszczególne elementy stworzą niebywale zachwycającą całość. Można np. zestawić je z charmsami z poprzednich pór roku, by na swojej ręce stworzyć wyjątkową bransoletkę, która przywoływać nam będzie najpiękniejsze wspomnienia.

https://www.fugart.pl/charms-fug044.html

Charms Pies FUG0044

 Zawieszki na wiosnę – dlaczego warto je mieć?

Nie bez powodu zachwycają kobiety na całym świecie. Niezwykle oryginalna, a przy tym solidnie wykonana. Gwarantuje to ponadczasowość oraz niewyczerpaną radość z noszonej przez nas biżuterii. Bransoletki z zawieszkami pasują niemal do każdej stylizacji i potrafią być jej subtelną, aczkolwiek zwracającą na siebie uwagę ozdobą. Zawieszki o niebanalnych kształtach będą idealne podczas każdego wiosennego stroju.

https://www.fugart.pl/charms-fug0147.html

Charms ażurowa nieskończoność FUG0147

https://www.fugart.pl/charms-fug0169.html

Charms Morski FUG0169

https://www.fugart.pl/charms-lapacz-snow-fug0292.html

Charms ŁAPACZ SNÓW ❤ FUG0292

 

Kolekcja Charmsów jest połączeniem tradycji z nowoczesnym designem. Każdy model wykonany j z niezwykłą starannością. Dzięki temu możemy być pewni, że będzie zdobić nas przez długi czas.